AKSARAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

68 Aksaray Görme Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü’nden Müdürlüğümüze Ziyaret

68 Aksaray Görme Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Muammer ACAR, Yönetim Kurulu Üyesi Ramazan DAĞ, Mehmetçik İlkokulu Özel Eğitim Öğretmeni Rüştü AKYÜZ ve beraberlerinde Mehmetçik İlkokulu Görme Engelliler Sınıfı’ndan 2 öğrenci ile Engelliler Haftası  münasebetiyle İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL’ı makamında ziyaret ettiler.   
68 Aksaray Görme Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü’nden Müdürlüğümüze Ziyaret

Kulüp Başkanı ACAR, derneklerinin ve kulüplerinin faaliyet ve projeleri ile ilgili Milli Eğitim Müdürümüze bilgi vererek istişarelerde bulundu. İl Milli Eğitim Müdürümüz öğretmen ve öğrencilerle sohbet ederek ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti. 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL, azim ve kararlılığın tüm engelleri aşacağını ifade ederek tüm engelli kardeşlerimizin Engelliler Haftasını kutluyorum dedi. Öğrencilere kabartma yazılı hikaye kitabı sözü veren İl Milli Eğitim Müdürümüz ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

İl Mill Eğitim Müdürlüğü Yeni Sanayi Mah. 2/E 90 Bul. No47 Ek Valilik 3 Nolu Hizmet Binası 68100 AKSARAY - (382) 213 68 40, 213 68 41, 213 212 00 12, Web Düzenleme (Edited By) MEBBİS

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.