AKSARAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Abdülhamid Han Fen Lisesi’nden Müdürlüğümüze Ziyaret

Abdülhamit Han Fen Lisesi Müdürü ve beraberinde Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu Üyeleri İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL’ı makamında ziyaret ettiler. Abdülhamit Han Fen Lisesi Okul Müdürü Hacı BERBER okulun mevcut fiziki durumu, öğrenci durumu, okullarının amaçları ve hedefleri hususlarında İl Milli Eğitim Müdürümüzü bilgilendirdi. Okul Aile Birliği Üyeleri de okullarının ve öğrencilerin her anlamda ileri seviyelere gelmesini istediklerini bununla ilgili gereken tüm çalışmalarda okul idaresi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile işbirliği içinde olacaklarını ifade ettiler.  
Abdülhamid Han Fen Lisesi’nden Müdürlüğümüze Ziyaret

İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL da okullarımızı işbirliği içerisinde daha iyi seviyelere getirerek vatanına milletine faydalı sağlıklı bireyler yetiştireceklerini ifade ederek ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirerek  teşekkür etti.

13-12-2016

İl Mill Eğitim Müdürlüğü Yeni Sanayi Mah. 2/E 90 Bul. No47 Ek Valilik 3 Nolu Hizmet Binası 68100 AKSARAY - (382) 213 68 40, 213 68 41, 213 212 00 12, Web Düzenleme (Edited By) MEBBİS

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.