AKSARAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ahmet Cevdet Paşa Sosyal Bilimler Lisesi Okul Yöneticileri, Öğretmen ve Öğrencileri Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti

Milli Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Genel Müdürlüğümüze bağlı okul pansiyonlarında kalan öğrencilere yönelik uygulamaya konulan ‘Yurdumun Değerleri’ etkinlikleri çerçevesinde Ahmet Cevdet Paşa Sosyal Bilimleri Lisesi Öğrencileri İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL’ı makamında  ziyaret etti.
Ahmet Cevdet Paşa Sosyal Bilimler Lisesi Okul Yöneticileri, Öğretmen ve Öğrencileri Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti

Yapılan ziyarette etkinlik hakkında kısa bir bilgi veren  Okul Müdürü Orhan AVAN, “Pansiyona uyum etkinlikleri kapsamında ‘Ailemize Hoş Geldin’ temalı okula ve pansiyona yeni kayıt yaptıran öğrencilerin okula uyumlarının sağlanması, kendilerini aile ortamında hissetmeleri, uyum sürecinin sağlıklı ve verimli tamamlanmasına yönelik yürütülen çalışmalar çerçevesinde bu gün tüm Türkiye’de aynı anda okul pansiyonlarında bu etkinlikler yapılıyor.” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden  İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL, “Kök değerleri benimsemiş bireyleri yetiştirmede, eğitim olanaklarının en uzaktaki öğrenciye kadar ulaşmasında okul pansiyonları önemli bir yer teşkil ediyor. Geleceğin dünyasını şekillendirecek nesillerin bilgi ve birikimlerinin donanımlı olması gerekiyor, bunun için hep birlikte daha fazla gayret etmemiz gerekir.” dedi  

Ziyaretin ardından öğrencilerle tek tek ilgilenen ve başarılar dileyen İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL, okul yöneticilerine, öğretmen ve  öğrencilere teşekkür etti.

28-09-201828-09-2018

İl Mill Eğitim Müdürlüğü Yeni Sanayi Mah. 2/E 90 Bul. No47 Ek Valilik 3 Nolu Hizmet Binası 68100 AKSARAY - (382) 213 68 40, 213 68 41, 213 212 00 12, Web Düzenleme (Edited By) MEBBİS

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.