AKSARAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ile Müdürlüğümüz Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı

Aksaray Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğü ile Aksaray Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü arasında imzalanan protokol törenine; İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü İsrafil AKTÜRK, Mesleki Eğitim Şube Müdürümüz Tahsin YAŞAR ve Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Mehmet ALAN katıldı.
Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ile Müdürlüğümüz Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı

Yapılan protokolün amacı; İlimizde Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünün hizmetlerinden yararlanan dezavantajlı gruplar ile Aksaray Mesleki Eğitim Merkezi öğrenci ve velilerine yönelik hizmetlerde işbirliği yaparak hizmet kalitesini artırmaktır. Protokolün konusu ise;  Aksaray Mesleki Eğitim Merkezi öğrenci ve velilerine yönelik ailenin fonksiyonları, ailenin önemi, aile içi iletişim, internet kullanımı((bağımlılığı) vb. konularda eğitim ve Aksaray Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünün hizmetlerinden yararlanan çocuk, engelli, yaşlıların saç bakımlarının yapılması; dezavantajlı grupta yer alan çocuk birey ve ailelerin barınma yerlerinde tamirat ve tadilat işleri ile Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü hizmetlerinden yararlanan çocuk ve gençlerin meslek edinmelerinde taraflarca talep edilen desteğin sağlanmasıdır. İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL protokolün hayırlı olmasını dileyerek misafirlerine teşekkür etti.

08-01-2020

İl Mill Eğitim Müdürlüğü Yeni Sanayi Mah. 2/E 90 Bul. No47 Ek Valilik 3 Nolu Hizmet Binası 68100 AKSARAY - (382) 213 68 40, 213 68 41, 213 212 00 12, Web Düzenleme (Edited By) MEBBİS

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.