AKSARAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ak Parti Aksaray Milletvekili Cengiz AYDOĞDU Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti.

Ak Parti Aksaray Milletvekili Sayın Cengiz AYDOĞDU ve  Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Hamza AKTÜRK, İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzü ziyaret ederek 2018-2019 eğitim-öğretim yılını kutladı. 
Ak Parti Aksaray Milletvekili Cengiz AYDOĞDU  Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL okullarımızın öğrenci başarı durumları ve fiziki şartları hakkında  bilgi vererek özellikle Hükümetimizin ve Bakanlığımızın eylem planında olan ikili eğitimin 2019 yılında sonlandırılması sürecinde İlimizin bu hedefi gerçekleştirdiğini ve bu yıl eğitim öğretime ikili eğitim olmadan başlanacağını belirtti. Bir süre eğitim ve öğretimle ilgili değerlendirmelerde bulunan  Ak Parti Aksaray Milletvekili Cengiz AYDOĞDU Aksaray’ı eğitim öğretimde ve diğer güzel şeylerde önde görmek istediklerini , bunun her zamanki arzuları  olduğunu ve bunun için çalıştıklarını belirtti.  İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL  teşriflerinden dolayı Ak Parti Aksaray Milletvekili Sayın Cengiz AYDOĞDU’ya ve Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Hamza AKTÜRK’e  teşekkür ederek memnuniyetini ifade etti.

03-09-2018

İl Mill Eğitim Müdürlüğü Yeni Sanayi Mah. 2/E 90 Bul. No47 Ek Valilik 3 Nolu Hizmet Binası 68100 AKSARAY - (382) 213 68 40, 213 68 41, 213 212 00 12, Web Düzenleme (Edited By) MEBBİS

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.