AKSARAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ak Parti Aksaray Milletvekili Sayın Doç. Dr. Mustafa SERDENGEÇTİ Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti

 Ak Parti Aksaray Milletvekili Sayın Doç. Dr. Mustafa SERDENGEÇTİ İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzü ziyaret ederek 2017-2018 eğitim-öğretim yılını kutladı. 
Ak Parti Aksaray Milletvekili Sayın Doç. Dr. Mustafa SERDENGEÇTİ Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL okullarımızın öğrenci başarı durumları ve fiziki şartları hakkında  Sayın Doç. Dr. Mustafa SERDENGEÇTİ‘ye bilgi vererek Aksaray’ımız için Ülkemiz için geleceğimizin teminatı çocuklarımız için Aksaray İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün var gücüyle  çalıştığını ifade etti. Bir süre eğitim ve öğretimle ilgili değerlendirmelerde bulunan  Ak Parti Aksaray Milletvekili Sayın Doç. Dr. Mustafa SERDENGEÇTİ Aksaray’ı eğitim öğretimde ve diğer güzel şeylerde önde görmek istediklerini , bunun her zaman ki arzuları  olduğunu ve bunun için çalıştıklarını belirtti.  İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL  teşriflerinden dolayı Ak Parti Aksaray Milletvekili Sayın Doç. Dr. Mustafa SERDENGEÇTİ’ye teşekkür ederek memnuniyetini ifade etti.

İl Mill Eğitim Müdürlüğü Yeni Sanayi Mah. 2/E 90 Bul. No47 Ek Valilik 3 Nolu Hizmet Binası 68100 AKSARAY - (382) 213 68 40, 213 68 41, 213 212 00 12, Web Düzenleme (Edited By) MEBBİS

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.