AKSARAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

AKÇED Yönetim Kurulu Üyeleri Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti

AKÇED Yönetim Kurulu Ufka yolculuk ziyaretleri kapsamında İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL´ı makamında ziyaret etti.
AKÇED Yönetim Kurulu Üyeleri Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti

AKÇED dernek başkanı Musa Erdoğan bu yıl yedincisinin düzenlendiği Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışmalarının konusunun ‘’GÜZEL AHLAK’’ olduğunu, bu  yıl ilkokul, ortaokul, lise ve arapça(AR 18) olmak üzere dört kategoride düzenlendiğini ve bunun içinde Milli Eğitim Bakanlığı’ndan gerekli onayların da alındığını belirtti. Ayrıca yarışma kayıtlarının da www.ufkayolculuk.com internet adresi üzerinden yapıldığını söyledi.

İl  Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL, Ufka Yolculuk Kültür Yarışmalarının öğrencilerimiz üzerinde yarıştırırken eğiten bir etkisinin olduğunu, artık bir gelenek haline geldiğini ve Aksaray İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak gereken desteğin verileceğini söyledi.

07-12-2018

İl Mill Eğitim Müdürlüğü Yeni Sanayi Mah. 2/E 90 Bul. No47 Ek Valilik 3 Nolu Hizmet Binası 68100 AKSARAY - (382) 213 68 40, 213 68 41, 213 212 00 12, Web Düzenleme (Edited By) MEBBİS

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.