AKSARAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Aksaray 68 Görme Engeliler Gençlik ve Spor kulübü Derneğinden Müdürlüğümüze Anlamlı Ziyaret

Aksaray 68 Görme Engeliler Gençlik ve Spor kulübü Derneğinin ve Aksaray Somuncu Baba Engelsiz spor Kulubü Derneğinin engelliler yararına ortaklaşa düzenlediği kermesten elde edilen gelirin tamamı Aksaray’da eğitim gören görme engelli öğrencilere burs olarak verilecek.  
Aksaray 68 Görme Engeliler Gençlik ve Spor kulübü Derneğinden Müdürlüğümüze Anlamlı Ziyaret

Bu meyanda Aksaray 68 Görme Engeliler Gençlik ve Spor kulübü Derneğinin Başkanı Yusuf ÇITAK, Aksaray Somuncu Baba Engelsiz Spor Kulübü Başkanı Ramazan DAĞ ve dernek üyelerinden İzzet OĞUZ İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL’ı makamında ziyaret ederek bilgi paylaşımı ve  istişarelerde bulundular.

Burs verilecek öğrencilerin tespiti için İl Milli Eğitim Müdürümüzle istişare eden heyet engellilere verilen desteklerden dolayı teşekkür ettiler.

 İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL da ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek teşekkür etti.

İl Mill Eğitim Müdürlüğü Yeni Sanayi Mah. 2/E 90 Bul. No47 Ek Valilik 3 Nolu Hizmet Binası 68100 AKSARAY - (382) 213 68 40, 213 68 41, 213 212 00 12, Web Düzenleme (Edited By) MEBBİS

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.