AKSARAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Aksaray Altuntaş A.Ş.(OBIAL/Steel Silo-Çelik Silo) Firması İle Müdürlüğümüz Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı

Aksaray Altuntaş A.Ş.(OBIAL/Steel Silo-Çelik Silo) Firması İle Müdürlüğümüz Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı

Aksaray İl Milli Eğitim Müdürü Hacı Ömer KARTAL, protokolde  yaptığı konuşmada Aksaray İl Milli Eğitim Müdürlüğü-Aksaray Türkiye Odalar ve Borsalar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü ve Aksaray Altuntaş A.Ş.(OBIAL/Steel Silo-Çelik Silo) mesleki eğitim iş birliği protokolünün bir nüve protokol olmasını ve bütün Aksaray´a, hatta İç Anadolu Bölgesine  bir modele kaynaklık etmesini beklediklerini belirterek, Aksaray Organize Sanayi Bölgesinin gelişmeye çok müsait olduğunu ve Projenin takibi konusunda tüm proje paydaşları üzerine düşeni yaparsa, mesleki ve teknik eğitimde hızlı ve etkili yol alınacağını ifade etti. Protokolde Altuntaş A.Ş.´den İnsan Kaynakları Müdürü Özge TÜZÜN  ve Türkiye Odalar ve Borsalar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Serdar MIZRAK ´da  hazır bulundular.

11-03-2019

İl Mill Eğitim Müdürlüğü Yeni Sanayi Mah. 2/E 90 Bul. No47 Ek Valilik 3 Nolu Hizmet Binası 68100 AKSARAY - (382) 213 68 40, 213 68 41, 213 212 00 12, Web Düzenleme (Edited By) MEBBİS

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.