AKSARAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Aksaray Anadolu İmam Hatip Lisesi Okul Müdürü ve Öğrencileri Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti

       Aksaray Anadolu İmam Hatip  Lisesi öğrencileri Gençlik ve Spor Bakanlığı’na sunmuş oldukları proje hakkında bilgi vermek için İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hacı Ömer KARTAL’ı makamında ziyaret ettiler.
Aksaray Anadolu İmam Hatip Lisesi Okul Müdürü ve Öğrencileri Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti

Gençlik Projeleri Destek Programı 2018-I Özel Çağrı kapsamında; Aksaray Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden oluşan gençlik grubunun sunmuş olduğu  "BOZKIRDAN ÇANAKKALE´YE"  adlı projenin ayrıntıları hakkında bilgi verildi. Proje ile 60 erkek 20 kız olmak özere toplamda 80 öğrencimiz Bursa, Çanakkale ve İstanbul İllerinin tarihi ve doğal güzelliklerini ziyaret edeceklerdir.

Yapılan bu çalışmadan dolayı  memnuniyetini ifade eden İl Milli Eğitim Müdürümüz öğrencileri tebrik ederek öğrencilerimize İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak maddi destek sözü verdi ve bu tür çalışmaların her zaman destekçisi olacakların söyledi.


İl Mill Eğitim Müdürlüğü Yeni Sanayi Mah. 2/E 90 Bul. No47 Ek Valilik 3 Nolu Hizmet Binası 68100 AKSARAY - (382) 213 68 40, 213 68 41, 213 212 00 12, Web Düzenleme (Edited By) MEBBİS

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.