AKSARAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Aksaray Çalışma ve İŞ Kurumu İl Müdürlüğü(İŞKUR) İle Protokol İmzalandı

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile Aksaray Çalışma ve İş Kurumu Müdürlüğü (İŞKUR)  arasındaki işbirliği protokolü düzenlenen törenle imzalandı.
Aksaray Çalışma ve İŞ Kurumu İl Müdürlüğü(İŞKUR) İle Protokol İmzalandı

Toplum Yararına Çalışma Programı (TYP) kapsamında imzalanan protokol  ile İlimiz Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okul/kurumların bina, bahçe ve çevre temizliğini yapmak üzere 450 katılımcı, 9 ay süreyle  okullarımızda hizmet verecekler. TYP kapsamında çalışanlara her sene olduğu gibi Mesleki/Kişisel Eğitim Kursları verilecek.Aksaray İŞKUR Müdürlüğü’nde gerçekleştirilen törende İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL ve İŞKUR İl Müdürü Mahmut AKKUŞ protokolle ilgili karşılıklı bilgi alışverişinde bulundu. Önceki dönemlerde yapılan işbirliğinin faydalı bir şekilde sonuçlandığı dile getirildi. Bilgi paylaşımı ve değerlendirmelerin ardından Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL ve İŞKUR İl Müdürü Mahmut AKKUŞ “Aksaray’ımıza hayırlı olsun” temennilerinde bulunarak protokolü imzaladılar.

10-09-2018

İl Mill Eğitim Müdürlüğü Yeni Sanayi Mah. 2/E 90 Bul. No47 Ek Valilik 3 Nolu Hizmet Binası 68100 AKSARAY - (382) 213 68 40, 213 68 41, 213 212 00 12

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.