AKSARAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Aksaray Görme Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü’nden Müdürlüğümüze Ziyaret

Aksaray Görme Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü başkanı ve üyeleri İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL’ı ziyaret ettiler.  Görme Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü’nün yeni başkanı Muammer ACAR, eski başkanı Ramazan DAĞ ve Mehmetçik İlkokulu Görme Engelliler Sınıfı Öğretmeni  Rüştü AKYÜZ tarafından gerçekleştirilen ziyarette görme engellilerin eğitim ve sporla ilgili sorunlarını İl Milli Eğitim Müdürümüze  ilettiler. Kulüpleri ve faaliyetleri hakkında İl Milli Eğitim Müdürümüze bilgi veren Görme Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü’nün yeni başkanı Muammer ACAR yapmayı planladıkları projelerle  ilgili de bilgi verdi.    Kulüp yönetimini büyük bir samimiyetle karşılayan ve dinleyen İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL  faaliyetlerinde destek olacaklarını ifade ederek ziyaretten dolayı teşekkür etti.
Aksaray Görme Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü’nden Müdürlüğümüze Ziyaret

İl Mill Eğitim Müdürlüğü Yeni Sanayi Mah. 2/E 90 Bul. No47 Ek Valilik 3 Nolu Hizmet Binası 68100 AKSARAY - (382) 213 68 40, 213 68 41, 213 212 00 12

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.