AKSARAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Aksaray (İHH) İnsani Yardım Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL’ı Ziyaret Etti.

 Aksaray İHH İnsani Yardım Derneği Şube Başkanı Önder ÖZKAN, Yönetim Kurulu Üyeleri olan MÜSİAD Başkanı Eyüp DAĞDAŞ, Eğitim Bir-Sen Aksaray Şube Başkan Yardımcısı ve  Yetim Projesi Koordinatörü Murat GÖRMEZ,  Hasan KARİP ve Ahmet ŞAHİN ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL’ı Müdürlük Makamında ziyaret etti.
Aksaray (İHH) İnsani Yardım Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL’ı Ziyaret Etti.

            Yapılan ziyarette Aksaray İHH İnsani Yardım Derneği Başkanı Önder ÖZKAN  Yetim Projesi kapsamında Aksaray il genelinde 356 özel çocuğumuza aylık 125₺ destek verildiğini; bununla birlikte dönemsel yardımların yapıldığı, haftasonu kursları ve çeşitli etkinliklerle çocuklarla düzenli olarak ilgilenildiğini belirtti. Okul Yöneticilerimizin desteklerinden mutlu olduklarını ifade eden Özkan, projenin aynı hassasiyetle devam edeceğini ifade etti. Diğer projeler hakkında da bilgi veren Özkan, Aksaray´da topluma yararlı örnek insan sayısının artması için İHH olarak üzerine düşen görevi yapmaya çalıştıklarını ve imkanlar ölçüsünde bunun devam edeceğini ifade etti.
            İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL, sosyal sorumluluk projelerinin önemine değinerek İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak gerekli kolaylıkları sağlayacaklarını, Yetim ve Burs Projeleri hakkında kamu kurumları ve STK işbirliğinin ülkenin her türlü gelişimine olumlu katkı sağlayacağına vurgu yaparak Aksaray İHH´nın çalışmalarından dolayı heyete teşekkür etti. Ayrıca Yetim çocukların toplumun dezavantajlı grubu içerisinde olmaları sebebiyle tüm Okul Yöneticilerimizin konuya hassasiyetle yaklaşacaklarına ifade etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL, misafirlerine teşekkür etti.

İl Mill Eğitim Müdürlüğü Yeni Sanayi Mah. 2/E 90 Bul. No47 Ek Valilik 3 Nolu Hizmet Binası 68100 AKSARAY - (382) 213 68 40, 213 68 41, 213 212 00 12

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.