AKSARAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Aksaray İl Defterdarı Uğur ARSLAN, Vergi Haftası Münasebetiyle Müdürlüğümüze Ziyarette Bulundu

Aksaray İl Defterdarı Uğur ARSLAN ve beraberinde birim müdürlerinden oluşan bir heyet, 27 mart-05 şubat tarihleri arasında yapılan ve bu yıl 28.’si kutlanan Vergi Haftası münasebetiyle Müdürlüğümüze ziyarette bulundular. İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL’ı makamında ziyaret eden Aksaray İl Defterdarı Uğur ARSLAN, vergi vermenin önemini vurgulayarak  kurumlar arası işbirliğinin Aksaray’a,  Devletimize, Milletimize büyük faydalar sağlayacağını ifade etti.  
Aksaray İl Defterdarı Uğur ARSLAN, Vergi Haftası Münasebetiyle Müdürlüğümüze Ziyarette Bulundu

İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL da Defterdarlık ve diğer kurumlarla her zaman işbirliği içerisinde  olduklarını ifade ederek Müdürlüğümüzün mevcut durumu, amaçları ve hedefleri ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL, Aksaray İl Defterdarı Uğur ARSLAN’a ve beraberindeki heyete ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

02-03-2017

İl Mill Eğitim Müdürlüğü Yeni Sanayi Mah. 2/E 90 Bul. No47 Ek Valilik 3 Nolu Hizmet Binası 68100 AKSARAY - (382) 213 68 40, 213 68 41, 213 212 00 12, Web Düzenleme (Edited By) MEBBİS

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.