AKSARAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Aksaray İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü İle Protokol İmzalandı

Aksaray İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ile Merkez Liselerimizden Yunus Emre Anadolu Lisesi arasında Kültür, Sanat ve Turizm İşbirliği Protokolü İmzalandı.  
Aksaray İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü İle Protokol İmzalandı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL’ın makamında gerçekleştirilen protokol imza törenine  İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL, İl Kültür ve Turizm Müdürü Mustafa DOĞAN, Ortaöğretim Şube Müdürümüz Affan BAŞBUĞ, İl Kültür ve Turizm Şube Müdürü Yahya ÇAL, Yunus Emre Anadolu Lisesi Müdürü Bayar CANER ve Yunus Emre Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Hatice ŞENOL katıldı.

 Bu protokolle Yunus Emre Anadolu Lisesi öğrencilerinin İlimiz kültür ve medeniyet değerlerinin farkına varmaları ve bu konuda aktif olarak çalışmaları amaçlanmakta olup Yunus Emre Anadolu Lisesi öğrencilerinin İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü  ile Yunus Emre Anadolu Lisesi Müdürlüğünün tarafından uygun görülecek kültür, turizm, sanat konulu eğitim, proje ve gezilerde her iki kurumun planlamalarına göre uygun görülecek yer ve zamanlarda ortaklık kurmaları ve bu anlamda da kurumların eğitmen, tesis ve imkanlarını ortak kullanmalarını kapsamaktadır.

İl Kültür Turizm Müdürüne ve Yunus Emre Anadolu Lisesi Yöneticilerine teşekkür eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL protokolün hayırlı olmasını diledi.

12-02-201812-02-2018

İl Mill Eğitim Müdürlüğü Yeni Sanayi Mah. 2/E 90 Bul. No47 Ek Valilik 3 Nolu Hizmet Binası 68100 AKSARAY - (382) 213 68 40, 213 68 41, 213 212 00 12, Web Düzenleme (Edited By) MEBBİS

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.