AKSARAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Aksaray İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Aksaray Üniversitesi arasında Eğitim İşbirliği Protokolü İmzalandı.

Aksaray İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile  Aksaray Üniversitesi arasında Eğitim İşbirliği Protokolü İmzalandı.  Bu Protokole Göre Çalışmalar, Aksaray İli sınırları içerisinde yer alan Millî Eğitim Bakanlığı’na bağlı Mesleki ve Teknik Eğitim  Kurumlarında, eğitimin niteliğini arttırıcı ve ilgili tüm paydaşları kapsayıcı şekilde planlanacak ve yürütülecektir. Mesleki ve Teknik Eğitim   kurumları, eğitimin niteliğinin geliştirilmesinde akademik bilgi ve destek ile her tür rehberlik ve danışmanlık hizmetlerinden yararlanacaktır.    
Aksaray İl Milli Eğitim Müdürlüğü  ile  Aksaray Üniversitesi arasında Eğitim İşbirliği Protokolü İmzalandı.

Bu meyanda Mesleki ve Teknik Eğitim   kurumları  başta olmak üzere,  taraflarca uygun görülen tüm alanlarda, hizmetiçi eğitimler planlanacak, özellikle öğrencilerin başarı seviyelerini yükseltecek olan tüm eğitim hizmetlerinin niteliği arttırılacaktır. Eğitim programlarının geliştirilmesi, öğretmen yeterliklerinin uygulamalı eğitim faaliyetleriyle arttırılması ve mesleki gelişimlerine destek olunması noktasında, taraflar arasında iş birliği ve koordinasyon sağlanacaktır..

30-06-201630-06-2016

İl Mill Eğitim Müdürlüğü Yeni Sanayi Mah. 2/E 90 Bul. No47 Ek Valilik 3 Nolu Hizmet Binası 68100 AKSARAY - (382) 213 68 40, 213 68 41, 213 212 00 12, Web Düzenleme (Edited By) MEBBİS

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.