AKSARAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Aksaray İl Öğrenci Meclisi Başkanından Müdürlüğümüze Ziyaret

Aksaray İl  Öğrenci Meclisi Başkanı Recep BAYLAN, Aksaray Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Deniz HAN, Müdür Yardımcısı Yahya Maraşlıoğlu ve  Beden Eğitimi Öğretmeni Ertümen BUĞDAY,  İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL’ı makamında ziyaret ettiler. İl Öğrenci Meclis Başkanı Recep BAYLAN, Türk Lirası’nın değer kazanması için çalıştıklarından bununla ilgili kampanya başlattıklarından söz ederek bu bağlamda okullarımızda milli bilinci uyandırmak istediklerini söyledi. İl bazında yapmayı düşündükleri diğer projelerinden bahseden İl Öğrenci Meclisi Başkanı BAYLAN, İl Milli Eğitim Müdürlüğünden destek beklediklerini ifade etti. Ayrıca kendi okullarında spor salonunun olmadığını okul bahçesinde halı saha bulunduğunu halı sahanın üzerini ve etrafını kapatmayı düşündüklerini bu hususta da destek ve yardım beklediklerini ifade etti. Aksaray Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Deniz HAN da okulları ve okullarındaki mevcut bölümler hakkında bilgi verdi. Okulun imajının her geçen gün iyileştiğini ifade ederek bu yönde çalışmalarının devam edeceğini söyledi. İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL, İl Öğrenci Meclis Başkanı seçilen Recep BAYLAN’ı tebrik ederek projelerine destek vereceğini söyledi.  Aksaray Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin de her yıl başarısını artırdığını bunun da kendilerini mutlu ettiğini ifade etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL, başarılar dileyerek teşekkür etti.  
Aksaray İl Öğrenci Meclisi Başkanından Müdürlüğümüze Ziyaret

İl Mill Eğitim Müdürlüğü Yeni Sanayi Mah. 2/E 90 Bul. No47 Ek Valilik 3 Nolu Hizmet Binası 68100 AKSARAY - (382) 213 68 40, 213 68 41, 213 212 00 12, Web Düzenleme (Edited By) MEBBİS

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.