AKSARAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Aksaray Ortaokulu’ndan İl Milli Eğitim Müdürlüğümüze Ziyaret

Aksaray Ortaokulu Müdürü Bayram DEMİRTAŞ, beraberinde okul aile birliği başkanı bir öğretmeni ve iki öğrencisiyle birlikte  İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL’a teşekkür ziyaretinde bulundular.   
Aksaray Ortaokulu’ndan İl Milli Eğitim Müdürlüğümüze Ziyaret

Aksaray Ortaokulu Müdürü Bayram DEMİRTAŞ okullarına yapılan maddi ve manevi desteklerinden dolayı İl Milli Eğitim Müdürümüze teşekkür ederek Aksaray Ortaokulu’nun fiziki durumu, öğrenci başarı durumu ve yapmayı düşündükleri projelerle ilgili bilgi verdi. Okullarında yapılan çalışmalardan  öğrencilerin ve velilerin  memnun olduklarını  ifade eden DEMİRTAŞ, bu memnuniyetin dayanışma ve işbirliği neticesinde olduğunu belirtti. 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL; en önemli görevlerinin öğrencilerin mutlu ve huzurlu şekilde ders işleyebilecekleri, severek gelecekleri, yaşanılabilir okul ortamları oluşturmak olduğunu belirterek, bununla birlikte eğitim alanında başarının da artacağını söyledi.

Ziyarete gelen heyet beraberlerinde getirdikleri teşekkür plaketini İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL’a takdim ettiler. İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek teşekkür etti. 

18-04-2017

İl Mill Eğitim Müdürlüğü Yeni Sanayi Mah. 2/E 90 Bul. No47 Ek Valilik 3 Nolu Hizmet Binası 68100 AKSARAY - (382) 213 68 40, 213 68 41, 213 212 00 12, Web Düzenleme (Edited By) MEBBİS

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.