AKSARAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Aksaray Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yusuf ŞAHİN’den Müdürlüğümüze Nezaket Ziyareti

Aksaray’a ve toplumumuza hizmet kalitesinin artırılması amacıyla Kurumlar arası ilişkilerin kuvvetlendirilmesi amacıyla nezaket ziyaretlerinde bulunan Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf ŞAHİN Müdürlüğümüzü de ziyaret etti.
Aksaray Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yusuf ŞAHİN’den Müdürlüğümüze Nezaket Ziyareti

 

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf ŞAHİN, kurumlar arası ilişkilerin daha iyi noktalara gelmesinin, şehir için üretilecek hizmetlerin kalitesini de arttıracağını söyledi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL’ı  makamlarında ziyaret eden Rektör ŞAHİN, amaçlarının, işbirliği içinde yapılan faaliyetleri arttırmak olduğunu belirtti. Kurumlar arası devam eden projeler olduğunu, bu projeleri geliştirmek ve yenilerini eklemek için benzeri ziyaretlerde bulunduklarını kaydeden Prof. Şahin, “Kurumların potansiyellerini entegre şekilde kullanabilmek, üretilen işlerin kalitesine de olumlu yansır. Biz işbirliğinin gücüne inanıyoruz. Şehrimiz için el birliği ve gönül birliği içerisinde, en iyisini yapmaya çalışıyoruz” dedi.

            İl Milli Eğitim Müdürü Hacı Ömer KARTAL, kurumlarla her türlü işbirliği çalışmasında bulunacaklarını,  toplumumuza  faydası olacak her türlü projede tüm imkanların kullanılacağını ifade ederek  ziyaretlerden duydukları memnuniyeti dile getirdiler. 

İl Mill Eğitim Müdürlüğü Yeni Sanayi Mah. 2/E 90 Bul. No47 Ek Valilik 3 Nolu Hizmet Binası 68100 AKSARAY - (382) 213 68 40, 213 68 41, 213 212 00 12, Web Düzenleme (Edited By) MEBBİS

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.