AKSARAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Anadolu Mektebi Panel Hazırlık Toplantısı İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL Başkanlığında Yapıldı

13-14 Şubat 2020'de gerçekleşecek olan  Aksaray Anadolu Mektebi Mustafa Kutlu Panel Programı hazırlık toplantısı İlimiz Uluırmak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL başkanlığında yapıldı.
Anadolu Mektebi Panel Hazırlık Toplantısı İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL Başkanlığında Yapıldı

Toplantıya Şube Müdürümüz Murat GÖRMEZ, AR- GE birimi ekibi, Anadolu Mektebi Aksaray İl Koordinatörü Ayşe Karaman ve katılımcı okulların müdür ve öğretmenleri katıldılar. Toplantıda;  Mustafa Kutlu Panel program akışı detayları, Güzel Sanatlar Lisesi korosu hazırlık aşamaları, panelist öğrencilerin program girişi ve sonrasında   Sn. Sami Güçlü ile selamlaşması ve tanışması, panelin gerçekleşeceği okulların yapması gereken hazırlıklar, öğretmenlerin sorumlu oldukları öğrencilerin tebliğ edilmesi, fotoğraf alımı, afiş çalışmaları ve görevli öğretmen ve öğrenci izinleri görüşülmüştür. Toplantı sonunda katılımcılara teşekkür eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL verimli bir panel geçmesi dileğinde bulundu.

12-02-2020

İl Mill Eğitim Müdürlüğü Yeni Sanayi Mah. 2/E 90 Bul. No47 Ek Valilik 3 Nolu Hizmet Binası 68100 AKSARAY - (382) 213 68 40, 213 68 41, 213 212 00 12, Web Düzenleme (Edited By) MEBBİS

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.