AKSARAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Anadolu Mektebi Yürütme Kurulu Üyesi Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu'nun Katılımıyla Toplantı Yapıldı

Anadolu Mektebi 2019-2020 eğitim öğretim yılı okuma faaliyetlerini değerlendirmek ve planlamak üzere yapılan toplantı İlimiz Uluırmak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Oteli'nde Aksaray Milletvekili Cengiz AYDOĞDU, İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL, Ortaöğretim Şube Müdürümüz Affan BAŞBUĞ, Okuma Grubu İl Koordinatörü Ayşe KARAMAN ve lise müdürlerinin katılımı ile yapıldı.
Anadolu Mektebi Yürütme Kurulu Üyesi Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu'nun Katılımıyla Toplantı Yapıldı

Toplantıyı İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL toplantının açılış konuşmasını yaptıktan sonra sözü Aksaray Milletvekili Sayın Cengiz AYDOĞDU'ya bıraktı. Sayın milletvekili konuşmasında okuma grubunun faaliyetlerinin öneminden bahsederek yapılacak çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundular.  Faaliyetlerin aksamadan yürütülmesi için toplantıda; öğretmen seçimi, öğrencilerin kitap okuma alışkanlıkları, başarılı ve okumayı seven öğrencilere kitap hediyesi, kardeş okul uygulaması gibi belirli kararlar alındı. Toplantıya katılanlarla hatıra fotoğrafı çektirilerek toplantı sona erdi.

13-09-201913-09-2019

İl Mill Eğitim Müdürlüğü Yeni Sanayi Mah. 2/E 90 Bul. No47 Ek Valilik 3 Nolu Hizmet Binası 68100 AKSARAY - (382) 213 68 40, 213 68 41, 213 212 00 12, Web Düzenleme (Edited By) MEBBİS

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.