AKSARAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Anadolu Mektebi Yürütme Kurulu Üyesi ve Aksaray İl Koordinatörü Ayşe KARAMAN Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti

Bu yıl altıncı yılında Müdürlüğümüz bünyesinde çalışmalarına devam eden Anadolu Mektebi; 12 ortaöğretim kurumunda Anadolu Mektebi öğrencileriyle 12-13 Şubat tarihlerinde düzenlenecek Mustafa Kutlu ve Sezai Karakoç panelleri için hazırlıklarını sürdürüyor. Anadolu Mektebi yürütme kurulu üyesi ve Aksaray İl Koordinatörü Ayşe Karaman müdürlüğümüzü ziyaret etti.  Ziyarette panel yapılacak okullar belirlendi ve organizasyon için yapılacak hazırlıklar ile ilgili İl Milli Eğitim Müdürümüz ile görüş alışverişinde bulunuldu.
Anadolu Mektebi Yürütme Kurulu Üyesi ve Aksaray İl Koordinatörü  Ayşe KARAMAN  Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL "milli ve manevi değerlerimize sahip çıkan, Türk kültür ve medeniyetinin gelişmesine katkı sunmuş yazarların tüm eserlerinin öğrencilerimiz tarafından okunarak düzenlenen panelle sunum yapılmasını önemli buluyoruz" dedi. İl Milli Eğitim Müdürümüz ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek okuma faaliyetlerine verilen desteğin devam edeceğini söyledi.

17-01-2020

İl Mill Eğitim Müdürlüğü Yeni Sanayi Mah. 2/E 90 Bul. No47 Ek Valilik 3 Nolu Hizmet Binası 68100 AKSARAY - (382) 213 68 40, 213 68 41, 213 212 00 12, Web Düzenleme (Edited By) MEBBİS

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.