AKSARAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Anadolu Vakfı Yönetimi ile "Değerli Öğretmenim Projesi" İşbirliği Protokolü İmzalandı

Anadolu Vakfı Yönetim Kurulu Başkan Vekili Nilgün YAZICI, Genel Müdürü Selim GÜVEN ve Proje ve Pazarlama Müdürü Nil ÇELTİK; "Değerli Öğretmenim Projesi" protokolü için İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL'ı makamında ziyaret ettiler.
Anadolu Vakfı Yönetimi ile

Yapılan ziyarette İlimiz genelinde okul yöneticileri, öğretmenler ve öğrencilere yönelik Anadolu Vakfı tarafından verilecek olan eğitimlerin protokolü imzalandı. Protokol kapsamında ilimiz okul yönetici ve öğretmenlerine "Sosyal Girişimcilik" ve "Yönetişim Yetkinlikleri" konulu, öğrencilere de "Öğrenciler İçin Sosyal Girişimcilik" konulu seminerler verilecektir. İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL ilimizde vakfın 30 Ekim- 01 Kasım tarihleri arasında düzenleyeceği eğitimlerin okul yöneticilerinin, öğretmenlerin ve öğrencilerin kişisel gelişimlerine katkı sağlayacağını ifade ederek vakıf yöneticilerine teşekkür etti.

İl Mill Eğitim Müdürlüğü Yeni Sanayi Mah. 2/E 90 Bul. No47 Ek Valilik 3 Nolu Hizmet Binası 68100 AKSARAY - (382) 213 68 40, 213 68 41, 213 212 00 12, Web Düzenleme (Edited By) MEBBİS

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.