AKSARAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Atatürk İlkokulu Giyim, Dikiş ve El Sanatları Kursiyerlerinden Müdürlüğümüze Ziyaret

Merkez okullarımızdan Atatürk İlkokulu’nda Aksaray Halk Eğitim Merkezi nezaretinde öğrenci velilerine yönelik açılan giyim, dikiş ve el sanatları kurslarında çok güzel çalışmalara imza atılmaktadır.  
Atatürk İlkokulu  Giyim, Dikiş ve El Sanatları Kursiyerlerinden Müdürlüğümüze Ziyaret

        Bu meyanda Atatürk İlkokulu Müdürü Recep ÇELEN, Müdür Yardımcısı Rasim YEŞİLDAL, Kurs Öğretmenleri Ayten TAPANOĞLU, Nazife AYHAN ve beraberlerinde kursiyer velilerle birlikte İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL’ı makamında ziyaret ettiler.

Kursiyer veliler çocuklarını okula bıraktıktan sonra aynı okulda kendi kurs sınıflarına çıktıklarını bu kursların kendileri için çok iyi geldiğini belirterek   bu imkanı sağlayan herkese teşekkür ettiklerini ifade ettiler.  Farklı yaş gruplarından velilerin katıldığı kursların oldukça verimli geçtiğini ifade eden Okul Müdürü Recep ÇELEN İl Milli Eğitim Müdürümüze okullarına yapılan katkılardan dolayı teşekkür etti.

Ziyarete gelen kursiyerler,  kursta yaptıkları, çevrede en çok beğeni toplayan , Esma-Ül Hüsna’nın çok ince bir çalışma ile işlendiği 3 boyutlu tabloyu İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL’a takdim ettiler.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL , ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek   değerli velilerimize böyle bir imkanı sunan başta kurs öğretmenlerimiz olmak üzere herkese teşekkür ediyorum dedi.

20-04-2018

İl Mill Eğitim Müdürlüğü Yeni Sanayi Mah. 2/E 90 Bul. No47 Ek Valilik 3 Nolu Hizmet Binası 68100 AKSARAY - (382) 213 68 40, 213 68 41, 213 212 00 12, Web Düzenleme (Edited By) MEBBİS

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.