AKSARAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Beyazay Derneği’nden Müdürlüğümüze Ziyaret

Türkiye Beyazay Derneği Aksaray Şube Başkanı Yrd. Doç. Dr. Mustafa KAYIHAN ERBAŞ ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL’ı makamında ziyaret ederek derneğin çalışmaları hakkında istişarelerde bulundular. Derneğin, engelli ve engelsiz bireyleri bir araya getirmek suretiyle toplumsal bir bilinç oluşturmaya çalıştığını kaydeden ve buna dair projeler hazırlandığını ifade eden dernek başkanı Mustafa KAYIHAN ERBAŞ, engelli ve engelsiz bireylerin bir araya geleceği ağaç dikme faaliyetleri, Otizmliler Haftası’nda “Aşmak İçin Hareket” kampanyası kapsamında sportif faaliyetler ve Engelliler Haftası’nda çeşitli etkinlikler planladıklarını ifade ederek derneğin projeleri ve faaliyetleri hakkında İl Milli Eğitim Müdürümüze bilgi verdi.   
Beyazay Derneği’nden Müdürlüğümüze Ziyaret

İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL da Beyazay Derneği’nin faaliyetlerini takip ettiklerini ve destek verdiklerini, yapılacak faaliyetlerde de ellerinden gelen desteği vereceklerini ifade ederek ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

İl Mill Eğitim Müdürlüğü Yeni Sanayi Mah. 2/E 90 Bul. No47 Ek Valilik 3 Nolu Hizmet Binası 68100 AKSARAY - (382) 213 68 40, 213 68 41, 213 212 00 12, Web Düzenleme (Edited By) MEBBİS

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.