AKSARAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Cam Kemik Hastası Olan Adem ATAK İl Milli Eğitim Müdürümüzü Ziyaret Etti

Cam Kemik Hastalığından dolayı  4 yıldır evde eğitim görmekte olan Adem ATAK İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL’a Teşekkür ziyaretinde bulundu. Evde eğitim gördüğü sürede kendini çok mutlu ve huzurlu hissettiğini ifade eden Adem ATAK, verilen bu hizmetten dolayı İl Milli Eğitim Müdürümüze teşekkür ederek İlerde devlet dairelerinde Devletimize, Milletimize hizmet etmek istiyorum dedi. İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL,  evde eğitim hizmetinin devam edeceğini, verilen bu hizmete karşı gayretli ve başarılı bir öğrenci olmasını beklediklerini  ifade etti. İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL , ziyaretten duyduğu memnuniyeti  ifade ederek Adem ATAK’a derslerinde ve hayatında başarılar diledi.  
Cam Kemik Hastası Olan Adem ATAK İl Milli Eğitim Müdürümüzü Ziyaret Etti

İl Mill Eğitim Müdürlüğü Yeni Sanayi Mah. 2/E 90 Bul. No47 Ek Valilik 3 Nolu Hizmet Binası 68100 AKSARAY - (382) 213 68 40, 213 68 41, 213 212 00 12, Web Düzenleme (Edited By) MEBBİS

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.