AKSARAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Emekli Öğretmenlerimizden Mehmet Acar’a Öğretmenler Günü Ziyareti

İl Milli Eğitim  Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL, Şube Müdürümüz  Tahsin YAŞAR beraberlerinde öğretmenlerimiz Hatice  SUNGUR, İsmail Sami ÇINAR ve Şule KARAOĞLAN emekli öğretmenlerimizden Mehmet ACAR’ı öğretmenler günü  vesilesiyle evinde  ziyaret ettiler.
Emekli Öğretmenlerimizden  Mehmet Acar’a Öğretmenler Günü Ziyareti

Emekli öğretmen Mehmet ACAR’ın  öğretmenler gününü kutlayan heyet, çiçek ve Hizmet Şeref  Belgesi takdim ettiler.

Emekli öğretmen Mehmet ACAR,  ziyaretten duyduğu memnuniyetini ifade ederek,  “tüm öğretmenlerimizin  öğretmenler gününü kutluyorum”dedi.

İl Milli Eğitim  Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL; “öğretmenlerin kendi aralarında bağı kuvvetlendirmek gerekir, Öğretmenler Günü, bu fedakar öğretmenlerimizin kıymetini bir kez daha düşünüp anlamamızı sağlayan önemli bir gündür. Öğretmenlik gerçekten kutsal bir meslek, emekli olduktan sonra da hatırlanmak, çok güzel bir duygu olsa gerek. Size ve tüm emekli  öğretmenlerimize  uzun ömürler, sağlıklı mutlu günler diliyorum. Öğretmenlerimiz sadece öğretmenler gününde hatırlanmamalı, öğretmenlerin üzerimizde gerçekten çok büyük emekleri var ebediyete intihal etmiş tüm öğretmenlerimize  de  Allah’tan  rahmet diliyorum”dedi.

26-11-201726-11-2017

İl Mill Eğitim Müdürlüğü Yeni Sanayi Mah. 2/E 90 Bul. No47 Ek Valilik 3 Nolu Hizmet Binası 68100 AKSARAY - (382) 213 68 40, 213 68 41, 213 212 00 12, Web Düzenleme (Edited By) MEBBİS

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.