AKSARAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Geliştirilen Proje Hakkında Müdürlüğümüze Bilgilendirme Ziyareti

Şehit Önder Güzel Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Cemal ÖZYÖN ile okul öğrencisi Ali ERMİŞ ve Aksaray Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Syed Arslan Hassan NAQVİ, İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL’ı makamında ziyaret etti.
Geliştirilen Proje Hakkında Müdürlüğümüze Bilgilendirme Ziyareti

Yapılan ziyarette yaptıkları çalışmadan kısaca bahseden Şehit Önder Güzel Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğrencisi Ali ERMİŞ; araç yakıtlarına yönelik bir çalışma yaptıklarını, bu çalışmayı tamamladıklarında çok daha ekonomik bir yakıt türü elde edeceklerini ifade etti. İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL bu çalışmalarına İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak gerekli olan her türlü desteği vermeye hazır olduklarını ifade etti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL yapılan bu bilimsel çalışmadan dolayı öğrencimizi, okul yöneticimizi ve öğretim üyesini tebrik etti ve başarılar diledi.

31-07-2018

İl Mill Eğitim Müdürlüğü Yeni Sanayi Mah. 2/E 90 Bul. No47 Ek Valilik 3 Nolu Hizmet Binası 68100 AKSARAY - (382) 213 68 40, 213 68 41, 213 212 00 12, Web Düzenleme (Edited By) MEBBİS

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.