AKSARAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Genç Yazar ve Sınıf Öğretmeni Ramazan Yasin GÜNEY’den Müdürlüğümüze Ziyaret

Gülağaç Bekarlar İlkokulu Sınıf Öğretmeni Ramazan Yasin GÜNEY piyasaya yeni çıkan “Baraj” adlı hikaye kitabını tanıtmak ve hediye etmek amacıyla Aksaray Öğretmenevi Müdürü Kamil MIZRAK ile İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL’ı makamında ziyaret ettiler.   
Genç Yazar ve Sınıf Öğretmeni Ramazan Yasin GÜNEY’den Müdürlüğümüze Ziyaret

Ramazan Yasin GÜNEY kitabıyla ilgili yaptığı açıklamada: “Anadolu’nun çocuklarına Anadolu hikayeleri anlatmak amacıyla kaleme aldığım bu kitap yaşanmış bir memleket hikayesini anlatmaktadır dedi.” Anadolu serisinin ikinci ve üçüncü kitap çalışmalarının da devam ettiğini belirten GÜNEY verdikleri destekten dolayı başta İl Milli Eğitim Müdürümüz olmak üzere İlçe Kaymakamlığı ve İlçe Milli Müdürlüğüne teşekkürlerini belirtti. Türkiye’nin bin iki yüz değişik noktasına dağıtımı yapılan kitabına duyulan ilgiden dolayı memnun olduğunu belirtti. İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL; öğretmenlerimizin bu tür çalışmalar içinde olmasından duyduğu memnuniyeti ifade ederek genç yazar ve sınıf öğretmeni Ramazan Yasin GÜNEY’e başarılar diledi.     

28-03-2017

İl Mill Eğitim Müdürlüğü Yeni Sanayi Mah. 2/E 90 Bul. No47 Ek Valilik 3 Nolu Hizmet Binası 68100 AKSARAY - (382) 213 68 40, 213 68 41, 213 212 00 12, Web Düzenleme (Edited By) MEBBİS

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.