AKSARAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Goalball’da Türkiye 1. Olan 68 Aksaray Görme Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü’nden Müdürlüğümüze Ziyaret

27 Kasım-2 Aralık 2017 de Adana’da 28 takımın katıldığı Türkiye Görme Engelliler Goalball Erkekler Yükselme Müsabakaları’nda şampiyon olan 68 Aksaray Görme Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü Üyeleri İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL’ı makamında ziyaret ettiler.  
Goalball’da Türkiye 1. Olan 68 Aksaray Görme Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü’nden Müdürlüğümüze Ziyaret

68 Aksaray Görme Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Muammer ACAR yaptıkları faaliyetler, goalball sporu ve yaptıkları maçlarla ilgili İl Milli Eğitim Müdürümüze bilgi verdi. Müsabakalara katılan sporcuların birçoğunun İl Milli Eğitim Müdürlüğünde ve İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı kurumlarda memur olduğunu ifade eden ACAR; “sporcularımıza verdiğiniz her türlü imkan ve destek için teşekkür ediyoruz” dedi. İl Milli Eğitim Müdürümüz  Hacı Ömer KARTAL, başarılarından dolayı sporcuları tebrik ederek, “Engellilerin sabrına ve azmine hayran olmamak elde değil, her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz, kulübünüzün sporcu ve yöneticilerinin çoğunun Milli Eğitim Personeli olması bizi ayrıca gururlandırmaktadır” diyerek ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti.

İl Mill Eğitim Müdürlüğü Yeni Sanayi Mah. 2/E 90 Bul. No47 Ek Valilik 3 Nolu Hizmet Binası 68100 AKSARAY - (382) 213 68 40, 213 68 41, 213 212 00 12, Web Düzenleme (Edited By) MEBBİS

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.