AKSARAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hayat Boyu Öğrenme Toplantısı Yapıldı

Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyonu, ilimizdeki resmi, özel ve sivil toplum kuruluşları ile hayat boyu öğrenme işbirliği ve koordinasyonunu sağlamak, etkinlikleri birlikte planlamak ve uygulamaya koymak, hizmet tekrarı ve kaynak israfını önlemek, verimliliği artırmak amacıyla Vali Yardımcısı Şahin BAYHAN Başkanlığında Öğretmenevinde toplantı yaptı.  
Hayat Boyu Öğrenme Toplantısı Yapıldı

Vali Yardımcısı Şahin BAYHAN, İlimizde kalkınma ve uygulama planlarında yer alan, süreklilik gösteren konularda önlemleri uygulamaya koymak, iş bölümü yapmak, kaynakları birleştirmek, ortak çalışmaları birlikte gerçekleştirmek gerektiğini ifade etti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL; Halk Eğitim faaliyetlerini yakından takip ettiklerini ifade ederek, yaygın eğitim kurumlarımızca vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda kursların açılması için gayret gösterildiğini, lise mezunu öğrenciler için de destekleme ve yetiştirme kurslarının açıldığını söyledi. Ayrıca uyuşturucu ve bağımlılık yapan zararlı madde kullananlarla ilgili olarak Valiliğimizin koordinesinde Sağlık İl Müdürlüğü, Emniyet Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün kendi alanları ile ilgili çalışmalar yapmakta olduğunu ifade ederek okullarımızda rehber öğretmenlerimizin öğrencilerimize ve velilerimize bağımlılıkla mücadele eğitimi verilmekte olduğunu söyledi.

Halk Eğitim Merkezi Müdürü Azmi ARI tarafından yapılan faaliyetlerle ilgili sunum yapıldı.

13-10-201713-10-2017

İl Mill Eğitim Müdürlüğü Yeni Sanayi Mah. 2/E 90 Bul. No47 Ek Valilik 3 Nolu Hizmet Binası 68100 AKSARAY - (382) 213 68 40, 213 68 41, 213 212 00 12, Web Düzenleme (Edited By) MEBBİS

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.