AKSARAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Haydi Konuş Bakalım” Çeyrek Final Elemeleri Tamamlandı

Hazım Kulak Anadolu Lisesinin Aksaray İl Milli Eğitim Müdürlüğü himayesinde gerçekleştirdiği “Haydi, Konuş Bakalım” liseler arası münazara yarışmasında geçen hafta çeyrek final heyecanı yaşandı.
“Haydi Konuş Bakalım” Çeyrek Final Elemeleri Tamamlandı

Sekiz takımın kıyasıya rekabet ettiği  çeyrek final müsabakaları tam anlamıyla nefes kesti. Sonuçlar açıklanıncaya kadar kazananın tahmin bile edilemediği yarışmalarda okullar performanslarıyla göz doldurdu. Yarışmacılar sahnede tezlerini hararetle savunurken seyirciler de okullarını coşkuyla destekledi. Rakip taraftarların birbirlerini alkışlamaları ise görülmeye değerdi. Yarışmalar sonunda ister yarışmayı kazansın ister kaybetsin tüm okullarımızın birbirlerini tebrik etmesi ve dostluk fotoğrafı çektirmesi  “Haydi, Konuş Bakalım” organizasyonunun ne kadar önemli bir misyon üstlendiğinin göstergesiydi. Çeyrek final müsabakaları sonunda Kanber Demir Anadolu Lisesi, Aksaray Merkez Anadolu Lisesi, Güzelyurt Çok Programlı Anadolu Lisesi ile Aksaray Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yarı finale kalan okullarımız oldu. Müsabakalar Nisan ayının ikinci haftasında Aksaray Ticaret Odası Ihlara Konferans Salonunda yapılacaktır.

02-04-201902-04-201902-04-2019

İl Mill Eğitim Müdürlüğü Yeni Sanayi Mah. 2/E 90 Bul. No47 Ek Valilik 3 Nolu Hizmet Binası 68100 AKSARAY - (382) 213 68 40, 213 68 41, 213 212 00 12, Web Düzenleme (Edited By) MEBBİS

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.