AKSARAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“HAYDİ KONUŞ BAKALIM” ŞAMPİYONLARINDAN MÜDÜRLÜĞÜMÜZE ZİYARET”

Bu yıl dördüncüsü düzenlenen “Haydi Konuş Bakalım” münazara yarışmasının şampiyonu Hazım Kulak Anadolu Lisesi, İl Milli Eğitim Müdürlüğümüze yarışmanın düzenlemesindeki katkılarından dolayı teşekkür ziyaretinde bulundu. Ziyarete katılan  Hazım Kulak Anadolu Lisesi Müdürü Selim DEMİR, İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL’a teşekkür etti.  
“HAYDİ KONUŞ BAKALIM” ŞAMPİYONLARINDAN MÜDÜRLÜĞÜMÜZE ZİYARET”

Şampiyon öğrenciler adına konuşan Mustafa KOÇAK: “Bu sene bizim için çok zorlu geçti. Çünkü geçen sene şampiyon olan abilerimizin yükü omuzlarımızdaydı.  Böylesine önemli bir organizasyonda ikinci kez şampiyon olarak bize güvenenleri mahcup etmemiş olduk. Yarışmanın düzenlenme sürecinde desteklerini esirgemeyen  Belediye  Başkanımıza  ve  İl Milli Eğitim Müdürümüze müteşekkiriz.” dedi.

Öğrencilerin çalışmalarını takip eden Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni M.Fazıl ÇETİN, hiçbir başarının tesadüfen gelmediğini, büyük emek ve uğraş isteğini söyledi.  M.Fazıl ÇETİN: “Yaklaşık dört aydır öğrenciler ile her gün çalışıyoruz. Bunun semeresini de aldık. Şampiyonluk geleneğinin sürdürmek çok gurur verici. Bu organizasyona destek olan Sayın İl Milli Eğitim Müdürümüze de çok teşekkür ediyorum.” dedi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL, Hazım Kulak Anadolu Lisesi öğrencilerini tebrik ettikten sonra: “Belediye Başkanımız Haluk Şahin YAZGI’ya ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Ülkemizin içinde bulunduğu bu dönemde sizler gibi gençlerin yetiştiğini görmek bize ümit veriyor, sizlerle gurur duyuyoruz. Hayatınız boyunca bu başarılarınızın devam etmesini diliyorum. Ülkemizin geleceğinde önemli noktalarda yer alacağınızdan eminim.” dedi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL  ziyaret sonunda münazara yarışmasında 1. olan Hazım Kulak Anadolu Lisesi öğrencileri ve onları çalıştıran öğretmenleriyle hatıra fotoğrafı çektirerek başarılarının devamını diledi.

İl Mill Eğitim Müdürlüğü Yeni Sanayi Mah. 2/E 90 Bul. No47 Ek Valilik 3 Nolu Hizmet Binası 68100 AKSARAY - (382) 213 68 40, 213 68 41, 213 212 00 12, Web Düzenleme (Edited By) MEBBİS

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.