AKSARAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hırkatol Köyü’nden İl Milli Eğitim Müdürlüğümüze Ziyaret

Hırkatol Köyü’nden yapılacak olan 8 derslik ilkokul binası ve mevcut okullarda yapılan yenileme çalışmalarından dolayı Köy Muhtarı Ramazan BAŞ, AKİMDER Başkanı Kuddusi BAKAR  ve Hırkatol Şehit Fatih Gökkaya Ortaokulu Müdürü Kadir AKBAŞ İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL’a teşekkür ve nezaket ziyaretinde bulundular.    
Hırkatol Köyü’nden İl Milli Eğitim Müdürlüğümüze Ziyaret

Köy Muhtarı Ramazan BAŞ, İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL’a Aksaray merkeze çok yakın olan köylerinin nüfusunun arttığını dolayısıyla mevcut okulların öğrenci sayılarının arttığını yapılacak olan ilkokul ile sınıflarda daha iyi eğitim-öğretim yapılacağını düşündüklerini ve bu çalışmadan köyce memnun ve mutlu olduklarını ifade etti.

Hırkatol Şehit Fatih Gökkaya Ortaokulu Müdürü Kadir AKBAŞ  da okullarında yapılan yenileme çalışmalarından öğrencilerin ve velilerin çok memnun olduklarını  söyledi. 

 İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL; en önemli görevlerinin öğrencilerin mutlu ve huzurlu şekilde ders işleyebilecekleri, severek gelecekleri, yaşanılabilir okul binaları yapmak olduğunu, böylece eğitim alanında başarının da artacağını belirtti.

 Beraberlerinde getirdikleri tabloyu takdim eden heyet yeni yapılacak ilkokulla ilgili  İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL’dan bilgi aldılar. Okul binasının öğrenciler için en iyisi olması için ellerinden geleni yapacaklarını ifade eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

İl Mill Eğitim Müdürlüğü Yeni Sanayi Mah. 2/E 90 Bul. No47 Ek Valilik 3 Nolu Hizmet Binası 68100 AKSARAY - (382) 213 68 40, 213 68 41, 213 212 00 12, Web Düzenleme (Edited By) MEBBİS

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.