AKSARAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz İle Aksaray Belediyesi Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile Aksaray Belediyesi arasında mesleki ve teknik eğitim okul yönetim kurulu çalışmaları iş birliği protokolü imzalandı. Bu protokolle mesleki ve teknik eğitimi alanında taraflar arasındaki işbirliği artırılarak sürekli hale getirilecektir. Yerel ve bölgesel düzeyde mesleki ve teknik eğitim ile ilgili sorunlar ele alınarak çözüm önerilerinin geliştirildiği bir platform oluşturulmasını sağlanacaktır. Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin YAZGI, en önemli kurumlardan birisi olan İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile her zaman işbirliği içinde çalıştıklarını, çalışacaklarını bu protokollerle de bu işbirliğinin pekiştiğini ifade etti.  
İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz İle Aksaray Belediyesi Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL da sanayisi hızla büyüyen Aksaray ilinde mesleki ve teknik eğitimin önemine değinerek katkılarından dolayı Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin YAZGI’ya teşekkür etti.

06-01-2017

İl Mill Eğitim Müdürlüğü Yeni Sanayi Mah. 2/E 90 Bul. No47 Ek Valilik 3 Nolu Hizmet Binası 68100 AKSARAY - (382) 213 68 40, 213 68 41, 213 212 00 12, Web Düzenleme (Edited By) MEBBİS

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.