AKSARAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz İle Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası arasında mesleki ve teknik eğitim okul yönetim kurulu çalışmaları iş birliği protokolü imzalandı. Bu protokolle mesleki ve teknik eğitimi alanında taraflar arasındaki işbirliği artırılarak sürekli hale getirilecektir. Yerel ve bölgesel düzeyde mesleki ve teknik eğitim ile ilgili sorunlar ele alınarak çözüm önerilerinin geliştirildiği bir platform oluşturulması sağlanacaktır.  
İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz İle Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL ekonomik kalkınmanın bel kemiğini oluşturan meslekî teknik eğitim konusunda ülkemizde var olan nitelikli teknik eleman ihtiyacını gidermek için mesleki teknik eğitimin geliştirilmesini önemsediklerini, bu meyanda kurum ve kuruluşlarla işbirliği çalışmalarının devam edeceğini ifade etti.

Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet KOÇAŞ  da diğer ülkelerle mesleki ve teknik açıdan yarışmanın yolunun kaliteli insan yetiştirmekten geçtiğini, kaliteli ve kalifiye eleman yetiştirmenin ilimiz ve ülkemiz için elzem olduğunu belirterek işbirliğine her zaman açık olduklarını ifade etti.

09-01-2017

İl Mill Eğitim Müdürlüğü Yeni Sanayi Mah. 2/E 90 Bul. No47 Ek Valilik 3 Nolu Hizmet Binası 68100 AKSARAY - (382) 213 68 40, 213 68 41, 213 212 00 12

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.