AKSARAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL İlimiz Merkez Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL Şube Müdürlerimiz Tahsin YAŞAR ve Affan BAŞBUĞ ile birlikte İlimiz Merkez Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret etti.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL İlimiz Merkez Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL yapılan ziyarette okul müdürü Tamer ÖZTÜRK'ten okul hakkında bilgi aldı. Aksaray Kültür Merkezinde 12 Mart İstiklal Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Programını  düzenleyen okulun yöneticilerine, öğretmenlerine ve öğrencilerine tesekkür ederek çok başarılı  bir program icra ettiklerini ifade etti. Öğretmenler odasında öğretmenlerle eğitim öğretim hakkında da görüşen İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL'a ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade eden oku müdürü ve öğretmenleri teşekkür ettiler.

İl Mill Eğitim Müdürlüğü Yeni Sanayi Mah. 2/E 90 Bul. No47 Ek Valilik 3 Nolu Hizmet Binası 68100 AKSARAY - (382) 213 68 40, 213 68 41, 213 212 00 12, Web Düzenleme (Edited By) MEBBİS

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.