AKSARAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL KOP Sosyal Projeler Çalıştayına Katıldı

       İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL, Konya Ovası Projesi (KOP) Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı tarafından yürütülen "Sosyal Projeler" kapsamında proje yürütücüleri ve ilgili kurumların katılımı ile 19-20 Aralık tarihlerinde Konya’da gerçekleştirilen "KOP Sosyal Projeleri Çalıştayı" programına katıldı.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL KOP Sosyal Projeler Çalıştayına Katıldı

Konya Ovası Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı tarafından desteklenerek yürütülen sosyal projelerin ve gelecek döneme ilişkin mali destek programlarının değerlendirildiği; proje yürütücülerinin, uzmanların, akademisyenlerin ve ilgili bakanlıklardan temsilcilerin de katılımıyla Konya´da "KOP Sosyal Projeleri Çalıştayı" düzenlendi. KOP Sosyal Projeleri Çalıştayı’na katılan İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL, KOP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanı İhsan Bostancı ile Konya Ovası Projesi (KOP) Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı tarafından desteklenen “KOP Okuyor" projesi ve gelecek dönem gerçekleştirilmesi düşünülen proje fikirlerine ilişkin istişarelerde bulundular. İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL, ilimizde kitap okuma farkındalığının oluşturulması ve kitap alışkanlığının kazandırılması için Konya Ovası Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı ile işbirliği içerisinde çalışmaya devam edeceklerini ifade ederek projelere verdikleri desteklerden dolayı KOP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığına teşekkür etti.

21-12-201821-12-201821-12-2018

İl Mill Eğitim Müdürlüğü Yeni Sanayi Mah. 2/E 90 Bul. No47 Ek Valilik 3 Nolu Hizmet Binası 68100 AKSARAY - (382) 213 68 40, 213 68 41, 213 212 00 12, Web Düzenleme (Edited By) MEBBİS

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.