AKSARAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL’IN Ramazan Bayramı Mesajı

   
İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL’IN Ramazan Bayramı Mesajı

     Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu da Cehennem azabından kurtuluş olan, içinde bin aydan daha hayırlı bir gecenin bulunduğu 11 Ayın sultanı Mübarek  Ramazan Ayına veda etmenin hüznünü, aynı zamanda bir Ramazan Bayramına daha kavuşmanın sevincini yaşıyoruz.

     Bayramlarımız; birlik ve beraberliğin kardeşlik duygularının paylaşmanın en yoğun yaşandığı müstesna günlerdir.

     Bu günler, her yıl gelip geçen sıradan günler olmaktan öte, dargınlık ve kırgınlıkların giderildiği, barış, sevgi ve esenliğin dalga dalga toplumun bütün kesimlerine yayıldığı, yanı başımızdakilerin fark edildiği ve gözetildiği, toplumda açılan sosyal yaraların sarıldığı çok özel günlerdir.

     Bu müstesna günün tüm yönetici öğretmenlerimiz ile eğitim çalışanlarımıza, sevgili öğrencilerimize ve değerli velilerimize hayırlar getirmesini diliyor, saygılar sunuyorum.

 

                                                                                                          Hacı Ömer KARTAL

                                                                                                       İl Milli Eğitim Müdürü

İl Mill Eğitim Müdürlüğü Yeni Sanayi Mah. 2/E 90 Bul. No47 Ek Valilik 3 Nolu Hizmet Binası 68100 AKSARAY - (382) 213 68 40, 213 68 41, 213 212 00 12

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.