AKSARAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL’ın Ramazan Bayramı Mesajı

Bayramlar, ibadet görevlerimizi yerine getirmenin yanı sıra dayanışma, yardımlaşma ve paylaşma günleridir. İnsanlar arasındaki sevgi, saygı ve kardeşliğin pekişmesine, birlik ve beraberliğin güçlenmesine vesile olan bayramların, sosyal ve kültürel hayatımızda vazgeçilmez bir yeri vardır.   
İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL’ın Ramazan Bayramı Mesajı

Tarih boyunca bayramların vesile kıldığı kardeşlik ve yardımlaşma duygularını tüm yıla yaymış büyük bir medeniyetin temsilcileri olarak bizler, birlik ve beraberliğimizin vazgeçilmez değerlerinden olan dini bayramlarımızdan Ramazan Bayramı’nı kutlamanın sevinci içerisindeyiz.

Gönüllerimiz bir yandan bayram coşkusuyla dolarken, diğer yandan dünya üzerinde Ramazan Bayramı’na buruk giren insanların hüzün ve acılarını da aynı şekilde yüreklerimizde hissediyoruz.

15 Temmuz Hain Darbe girişiminin yıldönümü yaklaşırken başta 15 Temmuz Şehitlerimiz olmak üzere aziz vatanımızın bölünmez bütünlüğü için canlarını feda eden tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi şükranla anar, huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle tüm çalışanlarımızın, sevgili öğrencilerimizin ve Aksaray Halkımızın Ramazan Bayramını en kalbi duygularla kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım.

İl Mill Eğitim Müdürlüğü Yeni Sanayi Mah. 2/E 90 Bul. No47 Ek Valilik 3 Nolu Hizmet Binası 68100 AKSARAY - (382) 213 68 40, 213 68 41, 213 212 00 12, Web Düzenleme (Edited By) MEBBİS

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.