AKSARAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL’ın Ramazan Bayramı Mesajı

Mübarek Ramazan ayını geride bırakırken sevgi, kardeşlik, hoşgörü, paylaşma, kaynaşma ve yardımlaşma günü olan güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı Ramazan Bayramı’nı hep birlikte karşılamanın mutluluğu içindeyiz.  
 İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL’ın Ramazan Bayramı Mesajı

Akrabalarımızla sıla-i rahmi unutmadan, ailemizle, çocuklarımızla Ramazan Bayramına ulaşmış olmanın sevincini yaşarken, diğer taraftan dünya üzerinde farklı sıkıntılar içerisinde bayramı buruk yaşamak zorunda kalan insanların hüzün ve acılarını da aynı şekilde yüreklerimizde hissediyoruz.

Dini ve milli duyguların, sosyal sorumluluk ve dayanışma bilincinin en üst seviyede yaşandığı ve her zaman hayatımızda müstesna bir yeri olan bayramlarda, sahip olduğumuz güzellikleri paylaşmak, toplumumuzun yardım ve desteğe muhtaç kesimine ilgi ve şefkat göstermek büyük önem taşımaktadır.

Bu duygu ve düşüncelerle Şehitlerimizi,  Gazilerimizi rahmet ve ve şükranla yâd ederken, huzurlu  nice bayramlar geçirmek dileğiyle tüm çalışanlarımızın, sevgili öğrencilerimizin ve Aksaray Halkımızın Ramazan Bayramlarını en kalbi duygularla kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım.

İl Mill Eğitim Müdürlüğü Yeni Sanayi Mah. 2/E 90 Bul. No47 Ek Valilik 3 Nolu Hizmet Binası 68100 AKSARAY - (382) 213 68 40, 213 68 41, 213 212 00 12, Web Düzenleme (Edited By) MEBBİS

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.