AKSARAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL’ın Yarıyıl Tatili Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL’ın Yarıyıl Tatili Mesajı

Sevgili Öğrenciler;

            2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı birinci dönemi boyunca göstermiş olduğunuz gayret ve çalışmaların karşılığı olan karne heyecanınıza yürekten katılıyor, biz de sizlerle aynı heyecanı yaşıyoruz. Karnenizdeki notlarınız size dair bilgiler verebilir, fakat tamamen sizi tanımlamaya yetmez. Derslerden yüksek ya da düşük not almış olabilirsiniz. Sonuç ne olursa olsun hayata dair umudunuzu, cesaretinizi, başarıya olan inancınızı hiç yitirmeyin. Bizler öğretmenleriniz ve aileniz olarak her zaman yanınızda olacağız. Tatili iyi bir şekilde dinlenerek, kitap okuyarak, ebeveynlerimizi ziyaret ederek ailenizle birlikte sağlık mutluluk içinde geçirmenizi diliyorum.

            Kıymetli Meslektaşlarım;

            Geleceğimiz olan öğrencilerin yetişmesinde en büyük pay şüphesiz size aittir. Sizin hoşgörülü, sabırlı, özverili ve sevgi dolu yüreğiniz sayesinde yetiştirdiğiniz öğrenciler için ne kadar fedakarca çalıştığınızı çok iyi biliyorum. Yorucu ama en az onun kadar mutluluk veren bir mesleği icra ediyorsunuz. Özverili ve gayretli çalışmalarınızdan dolayı her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

            Değerli Anneler- Babalar;

            Karnelerde yer alan notlar yalnızca öğrencilerin durumunu değil, genel olarak hepimizin eğitimdeki çabalarını gösterir. Çocuklarımızın karnelerinde karşılaştığınız durum ne olursa olsun çocuklarımıza güveni ve desteği sürdürmeliyiz. Çocuklarımızın karnelerindeki istenmeyen notların telafisi her zaman mümkündür. Çocuklarımıza güvenip hoşgörü, sevgi ve sabırla destek verdiğimiz ölçüde hayatta daha başarılı olacaklardır.

            Bu düşünce ve inançla görevlerini fedakarca yerine getiren yönetici ve öğretmenlerimize, sevgili öğrencilerimize, okul aile birliği üyelerine, okullarımızda aşçısından servisçisine, yardımcı personelden tüm teknik personele kadar görev yapan tüm çalışanlara teşekkür eder, iyi bir tatil temennisiyle hepinize saygılar sunarım.   

 

                                                                                                                                    

                                                                                                                                                                                                          Hacı Ömer KARTAL

                                                                                                                                                                                                         İl Milli Eğitim Müdürü

İl Mill Eğitim Müdürlüğü Yeni Sanayi Mah. 2/E 90 Bul. No47 Ek Valilik 3 Nolu Hizmet Binası 68100 AKSARAY - (382) 213 68 40, 213 68 41, 213 212 00 12, Web Düzenleme (Edited By) MEBBİS

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.