AKSARAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz İlimize E-KPSS İle Atanan Öğretmenlerin Seminer Çalışmasına Katıldı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL, İlimize E-KPSS ile atanan 9 kadrolu öğretmene verilen “Anadolu’da Çok Kültürlülük”  seminer çalışmasına katıldı.  
İl Milli Eğitim Müdürümüz  İlimize E-KPSS İle Atanan Öğretmenlerin Seminer Çalışmasına Katıldı

Valilik Ek 3 hizmet binası toplantı salonunda Eğitim Uzmanımız Nilkan GÖRAL tarafından verilen seminerde konuşma yapan İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL; İl Milli Eğitim Müdürlüğünün ve İl Milli Eğitim Müdürünün sorumluluklarından  bahsederek, diğer devlet kurumlarıyla olan çalışmalarımızı örnekler vererek açıkladı. Okul  ve öğrenci sayılarımızı belirten İl Milli Eğitim Müdürümüz sorumluluğumuzun çok büyük olduğunu ve çok çalışmak gerektiğini belirtti. Aksaray İlinin  kültürel yapısından da bahseden İl Milli Eğitim Müdürümüz kendisinin de bir öğretmen olduğunu vurgulayarak  öğretmenlik mesleğinin öncesi ve şimdiki durumu  hakkında örneklerle değerlendirmelerde bulundu. Her ne iş yaparsanız yapın, her ne meslekle uğraşırsanız uğraşın alanınızda, işinizde en iyisini yapmak, en iyisi olmak için çaba harcamak gerektiğini söyleyen İl Milli Eğitim Müdürümüz öğretmelerin de sürekli kendini geliştirip yenilemesi gerektiğini belirtti. Aday öğretmenlere sorularının isteklerinin olup olmadığını soran İl Milli Eğitim Müdürümüz çalışma hayatlarında, öğretmenlik mesleklerinde başarılar diledi.

18-08-201718-08-201718-08-201718-08-2017

İl Mill Eğitim Müdürlüğü Yeni Sanayi Mah. 2/E 90 Bul. No47 Ek Valilik 3 Nolu Hizmet Binası 68100 AKSARAY - (382) 213 68 40, 213 68 41, 213 212 00 12, Web Düzenleme (Edited By) MEBBİS

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.