AKSARAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Kanuni Anadolu İmam Hatip Lisesinde Devam Eden Yaz Okulunu Ziyaret Etti

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Kanuni Anadolu İmam Hatip Lisesi ve İlim Yayma Cemiyetinin bir protokolle ortaklaşa düzenlendiği yaz okulunda Kuran-ı Kerim, Siyer Fıkhi Bilgiler, Temel Dini Bilgiler, Sokak Sporları, Okçuluk, Uygulama Dersleri, Beden Eğitimi, Sağlık Etütleri, Piknik, Geziler, Futbol, Yüzme gibi ders ve sosyal etkinlik faaliyetleri öğrencilere verilmektedir.  
İl Milli Eğitim Müdürümüz Kanuni Anadolu İmam Hatip Lisesinde Devam Eden Yaz Okulunu Ziyaret Etti

Bu vesileyle Kanuni Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde açılan 8-14 yaş grubu öğrencilerin katıldığı yaz okulunu ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL, Kanuni Anadolu İmam Hatip Lisesi konferans salonunda yaz okuluna katılan öğrencilerle buluştu. Öğrencilerin sorularına tek tek cevap veren İl Milli Eğitim Müdürümüz Milli ve Manevi değerlerimizin önemini vurgulayarak Devletimiz ve Aziz Milletimizi medeniyetler arasında en üst seviyelere çıkaracakların gençlerimiz olduğunu ifade etti ve bunun tüm gücümüzle çok çalışarak olacağını söyledi. İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL yaz okulunda emeği geçen herkese teşekkür ederek öğrencilere başarılar diledi.

02-08-201702-08-2017

İl Mill Eğitim Müdürlüğü Yeni Sanayi Mah. 2/E 90 Bul. No47 Ek Valilik 3 Nolu Hizmet Binası 68100 AKSARAY - (382) 213 68 40, 213 68 41, 213 212 00 12, Web Düzenleme (Edited By) MEBBİS

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.