Haberler İl Milli Eğitim Müdürümüz Kılıçaslan İlkokulunda

İl Milli Eğitim Müdürümüz Kılıçaslan İlkokulunda

İl Milli Eğitim Müdürümüz Lütfiye DENERİ, okul ziyaretlerine Kılıçaslan İlkokulu ve Ortaokulu ile devam etti.

Okul Müdürü Mustafa EMLİK’ten okulun fiziki durumu, ilkokul ile orta okul olarak ayrılmasına ilişkin yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

İlkokul ve ortaokul kısmında öğretmenlerle ayrı ayrı toplantılar yaparak onların görüş ve önerilerini dinleyen DENERİ, çocuklarımızın yetişmesinde ciddi sorumluluk alınması gerektiğini, iyi ve başarılı kavramının göreceli olduğunu belirtti.

Çocuklarımızın başarılı olmanın yanında iyi insan olarak yetiştirilmesi gerektiğini ifade ederek, sağlıklı mutlu ve hedefini bilen bireyler yetiştirmenin önemine vurgu yaptı. (haber, aksaraymem)

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Kılıçaslan İlkokulundaİl Milli Eğitim Müdürümüz Kılıçaslan İlkokulundaİl Milli Eğitim Müdürümüz Kılıçaslan İlkokulundaİl Milli Eğitim Müdürümüz Kılıçaslan İlkokulundaİl Milli Eğitim Müdürümüz Kılıçaslan İlkokulundaİl Milli Eğitim Müdürümüz Kılıçaslan İlkokulundaİl Milli Eğitim Müdürümüz Kılıçaslan İlkokulunda

 Yayın:03.10.2012 - Güncelleme:03.12.2012 - 08:26 - Görüntülenme:800 - İlgili Birim : Basın - İlgili Birim Telefonu : 625