AKSARAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüzden 24 Kasım Öğretmenler Günü Ziyaretleri

İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL, Şube Müdürlerimizden Tahsin YAŞAR, 15 Temmuz Ortaokulu Müdürü Serhat ARSLAN ve iki öğretmenimiz 24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesiyle Aksaray Belediye Başkanı  Haluk Şahin YAZGI’yı makamında ziyaret etti. Ziyaretten dolayı memnuniyetini ifade eden Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin YAZGI; “Kutsal bir görevi ifa ediyorsunuz,  çocuklarımızın yetişmesinde büyük rol oynayan, her türlü fedakârlığı gösteren sizlere çok şey borçluyuz. Bu vesile ile yurdumuzun dört bir yanında görevli tüm öğretmenlerin günü kutlu olsun ” dedi. İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL da öğretmenlerimize verdiği değerden dolayı Aksaray Belediye Başkanı  Haluk Şahin YAZGI’ya teşekkür etti.  
İl Milli Eğitim Müdürümüzden 24 Kasım Öğretmenler Günü Ziyaretleri

İl Mill Eğitim Müdürlüğü Yeni Sanayi Mah. 2/E 90 Bul. No47 Ek Valilik 3 Nolu Hizmet Binası 68100 AKSARAY - (382) 213 68 40, 213 68 41, 213 212 00 12, Web Düzenleme (Edited By) MEBBİS

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.