AKSARAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüzün İHH Yaz Kursuna Ziyareti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL Bakanlığımızla İHH işbirliğinde yürütülmekte olan YETİM PROJESİ kapsamında Aksaray (İHH) İnsani Yardım Derneğinin himayesinde bulunan yetim çocukları, Gençlik Merkezinde yürütülen yaz kursunda ziyaret etti.   
İl Milli Eğitim Müdürümüzün İHH Yaz Kursuna Ziyareti

Dernek Başkanı Önder Özkan ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdi. ÖZKAN, "Yaz Kursumuza her hafta bir devlet büyüğümüzü davet etme kararı almıştık. Amacımız devlet erkanının çocuklar üzerinde etki bırakarak çocukların milli sorumluluğu daha hızlı ve etkili biçimde edinmelerini sağlamaktır. İlk daveti İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL´a yaptık. Davetimize icabet ettikleri için çocuklarımız ve teşkilatımız adına kendilerine teşekkür ediyoruz. Kursumuzda Kuran eğitimi başta olmak üzere çok renkli etkinliklerle çocuklarımızın kişiliklerini her yönden geliştirmeye çalışıyoruz." dedi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL, davetten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, yetim emanetler için emek harcayan tüm İHH ailesine teşekkür etti. İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL, özel çocuklara önemli tavsiyelerde bulundu. 15 Temmuz Darbe Girişiminin yıl dönümünde yaşanan talihsizlikleri görerek çocuklarımızın çok çalışıp ülkemizi daha güçlü hale getirmelerini beklediklerini ve bu hususta onlara güvendiklerini belirtti.

11-07-2017

İl Mill Eğitim Müdürlüğü Yeni Sanayi Mah. 2/E 90 Bul. No47 Ek Valilik 3 Nolu Hizmet Binası 68100 AKSARAY - (382) 213 68 40, 213 68 41, 213 212 00 12, Web Düzenleme (Edited By) MEBBİS

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.