AKSARAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlaç Kampanyası İçin Teşekkür Ziyareti

Aksaray STK Platformu Başkanı Eyüp DAĞDAŞ ve Aksaray İHH İnsani Yardım Derneği Başkanı Önder ÖZKAN, müdürlüğümüzle birlikte yürütülen ´´HALEP´E İLAÇ OL´´ adlı ilaç kampanyasına verdikleri destek nedeniyle İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL´a teşekkür ziyaretinde bulundular.  
İlaç Kampanyası İçin Teşekkür Ziyareti

 

Aksaray STK Platformu Başkanı Eyüp DAĞDAŞ ziyarette, ´´Toplumun yararına olacak her türlü faaliyette desteğimizi sunmaya hazırız. Evlerimizde çöpe atılacağı günü bekleyen, son kullanma tarihleri geçmemiş ilaçların komşu ülkemizin çocuklarına, yaşlılarına şifa olmasını diliyoruz. İnşaallah bu hayırlı proje mağdur Suriye halkının yaralarına bir nebze merhem olacaktır.´´ dedi.

 Aksaray İHH İnsani Yardım Derneği Başkanı Önder ÖZKAN, ´´İyi niyetle yapılan her işin bereketle sonuçlandığını ilaç kampanyasında da görmüş bulunuyoruz.  Bu kampanya ile hem israf anlayışına dikkatleri çekmek hem de il genelindeki tüm okullarda çocuklarımıza yardımlaşma, dayanışma, empati ve infak kültürünü aşılamayı amaç edindik. Aldığımız dönütler projenin başarılı sonuçlandığı yönündedir. Bu bağlamda, İl Milli Eğitim Müdürümüz başta olmak üzere tüm okullarımıza ilgili kurum ve kuruluşlara verdikleri destekten dolayı mağdurlar adına teşekkür ediyorum dedi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL   da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek bu tür kampanyalara her zaman destek vereceklerini ifade etti.

İl Mill Eğitim Müdürlüğü Yeni Sanayi Mah. 2/E 90 Bul. No47 Ek Valilik 3 Nolu Hizmet Binası 68100 AKSARAY - (382) 213 68 40, 213 68 41, 213 212 00 12, Web Düzenleme (Edited By) MEBBİS

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.