AKSARAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlaç Toplama Kampanyası Kapsamında Müdürlüğümüze Ziyaret

Sivil Toplum Kuruluşları Platformu Başkanı Eyüp DAĞDAŞ, İHH Aksaray Şube Başkanı Önder ÖZKAN ve Başkan Yardımcısı Şenol KORKMAZ tüm okullarımızda başlatılan ilaç toplama kampanyası kapsamında İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL’ı makamında ziyaret etti.  
İlaç Toplama Kampanyası Kapsamında Müdürlüğümüze Ziyaret

Sivil Toplum Kuruluşları Platformu Başkanı Eyüp DAĞDAŞ ilaç toplama kampanyasının 5 Mayıs tarihine  kadar devam ettiğini bu konuna duyarlı olup empati yapılması gerektiğini vurguladı.

İHH Aksaray Şube Başkanı Önder ÖZKAN, kampanyanın amacının öğrencilerimizde toplumsal yardımlaşma,  dayanışma ve kardeşlik ruhunu geliştirmek, empati yoluyla Suriye’li çocukların dramını hatırlatmak, evlerde kullanılmayan ilaç ve tıbbi malzemelerin ihtiyaç sahiplerinin istifadelerine sunmak  ve tüketim hususunda israf etmemeyi aşılamak olduğunu ifade etti. 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL  da okul müdürlerimizin, velilerimizin ve öğrencilerimizin bu kampanyada duyarlı ve özverili olacaklarını düşündüklerini ifade ederek bu kampanyada emeği geçen,  kullanılmayan ilaçlarını getirip bu kampanyaya destek olan herkese teşekkür ederim dedi. 

İl Mill Eğitim Müdürlüğü Yeni Sanayi Mah. 2/E 90 Bul. No47 Ek Valilik 3 Nolu Hizmet Binası 68100 AKSARAY - (382) 213 68 40, 213 68 41, 213 212 00 12, Web Düzenleme (Edited By) MEBBİS

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.