AKSARAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kılıçarslan Ortaokulu’ndan Müdürlüğümüze ziyaret

Kitap okuma ve paylaşma platformu Wattpad üzerinden yazdığı kitap tıklanma rekoru kırdıktan sonra bir yayınevi tarafından teklif alan ve kitabı basılan Kılıçarslan Ortaokulu öğrencisi Azra Nur MERAL , Kılıçarslan Ortaokulu Müdürü Mustafa BAYRAKLI , Müdür Yardımcısı Mustafa BİLEN ve Kılıçarslan Ortaokulu öğrencisi Hayrunnisa KOÇ  , İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL’ı makamında ziyaret ettiler. Kılıçarslan Ortaokulu 8. Sınıf öğrencisi Azra Nur MERAL İl Milli Eğitim Müdürümüz’e yazmış olduğu kitap hakkında bilgi verdi ve kitabını hediye etti. İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti. Azra NUR’u bu örnek davranışından dolayı  tebrik ederek  saat hediye etti.
Kılıçarslan Ortaokulu’ndan Müdürlüğümüze ziyaret

09-11-2016

İl Mill Eğitim Müdürlüğü Yeni Sanayi Mah. 2/E 90 Bul. No47 Ek Valilik 3 Nolu Hizmet Binası 68100 AKSARAY - (382) 213 68 40, 213 68 41, 213 212 00 12, Web Düzenleme (Edited By) MEBBİS

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.